Dianetika JAK POUŽĺVAT DIANETIKU

Obsah

Dianetika moderní věda o duševním zdraví - L. Ron Hubbard
Video Jak používat Dianetikuy
US 1-800-722-1733
Budapest (1) 3420 324
Denmark (45) 33 73 66 66
 Objednávka
Where Can I Get Dianetics?
Príbuzné stránky


Odhalte svůj plný potenciál.
Naučte se, jak můžete pomocí tohoto videa používat Dianetiku!

[Dianetiku]
Kniha Dianetika je v současné době nejlépe prodávanou knihou v oblasti sebepomoci. A je to díky tomu, že FUNGUJE. Zde máte video, které vám ukáže, co to DIANETIKA je, jak funguje a jak ji přesně krok po kroku provádět.

Pomocí tohoto videa se můžete naučit, jak používat jednoduché techniky popsané v knihách L. Ron Hubbarda. Pomocí těchto technik pak můžete nalézt bariéry, které vám brání ve využívání vašeho plného potenciálu a také vás naučí, jak tyto bariéry zvládat.

DIANETIKA je v současné době nejefektivnější a nejvíce používanou vědou o mysli. Velice jednoduchým způsobem vysvětluje, co je jediným zdrojem stresu, deprese, psychosomatických nemocí, nutkání, návyků a duševních nemocí - je to reaktivní mysl.

Toto video ukazuje, jak vypadá dianetické auditovací sezení, a umožní vám, abyste mohli začít používat tuto metodu k tomu, abyste se ZBAVILI reaktivní mysli.

Toto video je založeno na Hubbardově nejprodávanější knize a poskytuje vám možnost pochopit neuvěřitelné principy Dianetiky, principy, které navždy změní váš názor na vaši mysl, vaše schopnosti a váš život.

Shlédněte toto video, sedněte si s přítelem a začněte! Použijte toto video, abyste vymýtili ten jediný zdroj lidského utrpení a otevřeli dveře ke svým plným možnostem.

Objednávka


Napište nám nebo zavolejte!
Jižní a Severní Amerika
info@bridgepub.com
1-800-722-1733

Ostatní cásti sveta
books@newerapublications.com
(45) 33 73 66 66

| Home | Príbuzné stránky | Knihkupectví L. Ron Hubbarda | Objednejte si Dianetiku

© 1999-2004 Church of Scientology International.
Všechna práva vyhrazena

Informace o ochranných známkách